top of page

CENTRUM SOKÓW

JEDNODNIOWYCH

& VASCO FRUIT

OSOBA DO KONTAKTU: 

DOROTA NIEMIEC

KOM: 515 534 113 TEL: 32 771 15 15

W oparciu o nasze bogate doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat, działając jako zatwierdzony dostawca w programie „Owoce i Warzywa w Szkole” i współpracując z Agencją Rynku Rolnego, wiemy jak ważna jest solidność oraz profesjonalizm.

Nasi odbiorcy, czyli dzieci są bardzo wymagający a jednocześnie jesteśmy świadomi, że chodzi o ich dobro i kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych od najmłodszych lat. Dlatego oferowane przez nas produkty są zawsze świeże i najwyższej jakości.

Wszystkim szkołom biorącym udział w programie „Owoce i Warzywa w Szkole” zapewniamy bardzo dogodne warunki współpracy, a w szczególności:

  • Dostawy: realizowane są najpóźniej do godziny 10 rano tak aby wszystkie dzieci mogły otrzymać i zjeść swoje porcje przed pójściem do domu. Są one zawsze realizowane w dniu wydawania porcji uczniom nie ma więc potrzeby przechowywania porcji w szkole na następny dzień. 

 

  • Harmonogram dostaw: każda szkoła otrzymuje indywidualny miesięczny plan dostaw. Staramy się tak skonstruować harmonogram, aby zapewnić możliwe największe odstępy między kolejnymi dostawami.  Sprawia to, że uczniowie z niecierpliwością czekają na kolejne porcje, a jednocześnie unikamy wśród nich „efektu znudzenia”.  Wykazujemy dużą elastyczność jeśli chodzi o dopasowanie terminów i dni dostaw do potrzeb konkretnej szkoły.

  • Porcje: sami produkujemy porcje warzywne na dzień przed dostawą. Wszystkie składniki są starannie wyselekcjonowane, najwyższej jakości i zawsze świeże. 

  • Opakowania zbiorcze: owoce dostarczamy w zwrotnych plastikowych skrzynkach, warzywa krojone pakowane są w torebeczki a następnie w worki zbiorcze. Dzięki temu unikamy dużej ilości śmieci jakie powstają w przypadku pudeł kartonowych.  Wszystkie używane przez nas opakowania mają atesty do kontaktu z żywnością.

  • Umowy: sporządzamy wyłącznie na drukach ARR. Nie stosujemy żadnych umów przedwstępnych dzięki czemu w żaden sposób nie ograniczamy swobody działań szkoły.

  • Mleko: dzięki wieloletniej współpracy z zatwierdzonym dostawcą w programie "Mleko w Szkole" na życzenie szkoły jesteśmy w stanie zaproponować także dostawy produktów mlecznych w ramach powyższego programu.


Aktualnie współpracujemy z ponad 160 szkołami w regionie, m.in. z: Katowic, Chorzowa, Siemianowic Śląskich, Świętochłowic, Rudy Śląskiej, Bytomia, Gliwic, Zabrza, Piekar Śląskich, Tarnowskich Gór, Miasteczka Śląskiego, Nakła, Będzina, Sosnowca, Tychów, Mysłowic, Mikołowa, Bierunia, Lędzin, Orzesza, Paniówek, Pilchowic, Dąbia, Dąbrowy Górniczej, Częstochowy, Wilczy,  Imielina, Sławkowa, Radzionkowa, Mierzęcic, Pszczyny, Rud i Świerklańca.

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkie szkoły już biorące udział w programie jak i te, które jeszcze w nim nie uczestniczą.

bottom of page